Pierwszy krok w stronę BHP

10 kwietnia 2023 | Podstawy BHP | 0 komentarzy

Witaj! To pierwszy wpis na moim nowopowstałym blogu, więc nie ukrywam, że to dla mnie bardzo emocjonujący moment! 🙂

Ale do rzeczy. Być może zadasz sobie pytanie „Dlaczego powstał kolejny blog w całej masie innych, będących częścią internetowego świata”??? Więc powiem Ci tak! Jeśli prowadzisz firmę i zatrudniasz pracowników, to być może moje bogate doświadczenie zawodowe, które pozwoliło mi na wypracowanie własnych rozwiązań, pozwoli Tobie na rozwiązanie niejednego z problemów, który masz obecnie lub możesz mieć w przyszłości we własnej firmie! Jako praktyk tematyki BHP obserwuję ogromny problem niespójności przepisów, absurdów prawa, dowolnych interpretacji tego samego zagadnienia przez różne instytucje czy osoby, co w konsekwencji prowadzi do traktowania tych zagadnień przez pracodawców jak „zło konieczne”, a nawet jest przez nich całkowicie ignorowane! Powiem Ci jedno! Bez względu na wszelkie niedoskonałości przepisów prawa, one i tak Cię jako pracodawcę obowiązują i z pewnością będą egzekwowane przez inspektorów podczas kontroli w Twojej firmie! Natomiast wiedz, że każdy problem ma swoje rozwiązanie, jednak na niektóre, mogące wystąpić w przyszłości problemy musisz zabezpieczyć się odpowiednio prędzej niż one wystąpią.

Więc za pomocą tego bloga będę dawał Ci zarówno wskazówki jak jedne problemy rozwiązać, a przed jakimi zabezpieczyć się wcześniej, ale również wyjaśnię Ci możliwie najbardziej prostym językiem, najważniejsze zagadnienia BHP, bo być może logiczne ułożenie elementów rozsypanej układanki pod tytułem BHP, zmotywuje Cię jako jako pracodawcę do spojrzenia na ten temat bardziej przyjaznym okiem! Przy okazji zapraszam Cię do odwiedzenia mojej strony na Facebooku oraz niebawem uruchomiony kanał na YouTube.

Jeśli przychodzą Ci do głowy pytania w tym temacie lub spotkałeś się z problemami w swojej firmie dotyczącymi BHP, to podziel się nimi w komentarzu.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *