Szkolenia BHP VOD

(Wideo „na żądanie”)

Czasami zdarzają się sytuacje, że musisz natychmiast zatrudnić pracownika! A zanim podejmie on pracę, to jednym z Twoich  obowiązków jest przeszkolenie go w zakresie BHP, co oznacza, że pracownik nie może podjąć pracy dopóki nie zostanie przeszkolony. 

I w tej sytuacji  na Tobie  jako pracodawcy, ciąży obowiązek zapewnienia i organizacji tego szkolenia dla pracownika, a nie ma co ukrywać, że może to być czasochłonne i niejednokrotnie problematyczne, choćby ze względu na poświęcenie dodatkowego czasu, który zamiast na organizację tego szkolenia możesz poświęcić na prowadzenie firmy.

Zatem znając problematykę przedsiębiorców w zakresie organizacji szkoleń „od podszewki”, postanowiłem wyjść im naprzeciw i przygotowałem szkolenia BHP zarówno wstępne w języku polskim i ukraińskim, jak i okresowe, ale w wersji VOD (wideo „na żądanie”) i to w bardzo przystępny i zrozumiały dla niego sposób, a każda lekcja wideo omawia tylko jedno zagadnienie. 

Gotowe szkolenia

Szkolenie jest opracowane tak, że pracownik mający obowiązek je odbyć, może to zrobić z każdego urządzenia z dostępem do internetu, a więc zarówno z komputera, tabletu, jak i telefonu – i co najważniejsze – w dowolnym miejscu, o każdej porze dnia i nocy, jednorazowo lub podzielić je na dowolnie ustalone przez siebie etapy. 

Zatem:

  • Ty jako pracodawca masz problem z głowy z organizacją szkolenia i oszczędzasz drogocenny czas,
  • pracownik nie musi siedzieć w sali i słuchać treści, których wcale nie rozumie i nic z takiego szkolenia nie wyciągnie dla siebie, a tylko je „odbębni”, prezentowanych przez kogoś, kto nie potrafi umiejętnie tych treści przekazać

I co bardzo ważne! Odbycie szkolenia przez pracownika to jedno, a udokumentowanie tego faktu to drugie. Zatem do każdego szkolenia otrzymujesz dodatkową dokumentację szkoleniową do Twojej firmy.

Szkolenie wstępne BHP – Instruktaż ogólny

Szkolenie wstępne BHP – Instruktaż ogólny – język ukraiński

Szkolenie okresowe BHP – Na stanowiskach robotniczych

Szkolenie okresowe BHP – Na stanowiskach administracyjno-biurowych

Nie chcesz aby ominęła Cię premiera moich materiałów?

Tylko osoby w mojej bazie mailingowej informuję w pierwszej kolejności o materiałach, które tworzę i kiedy będą opublikowane. Chcesz otrzymywać takie info?