MARCIN ZAKRZEWSKI

Jestem specjalistą w temacie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Przerobiłem najróżniejsze scenariusze w tej branży, tym samym zyskując ogromne doświadczenie i postanowiłem podzielić się tą wiedzą z Tobą.

O MNIE

Posiadam bardzo bogate doświadczenie w przygotowywaniu firm z zakresu BHP do kontroli Państwowej Inspekcji Pracy, Państwowej Inspekcji Sanitarnej, przygotowywania firm do audytów m.in. IKEA IWAY, co pozwoliło na opracowanie autorskiej dokumentacji z zakresu bhp, niezbędnej i wymaganej prawem w każdej firmie zatrudniającej pracowników.

Uprawiam aktywnie sport oraz jestem fascynatem psychologii i rozwoju osobistego. Szczególnie interesuje mnie tematyka inwestowania w nieruchomości, budowania wszelkich źródeł dochodów pasywnych oraz świadomego wykorzystywania w życiu własnych zasobów i umiejętności. Często uczestniczę w kursach, szkoleniach i konferencjach w całej Polsce, zarówno w formie uczestnika jak i prelegenta. Uwielbiam dzielić się z innymi własną wiedzą i osobistymi doświadczeniami biznesowymi.

M. Zakrzewski

KWALIFIKACJE I UPRAWNIENIA

^

Główny specjalista BHP

^

Inspektor ochrony p.poż.

^

Instruktor pierwszej i dodatkowej pomocy w miejscu pracy, pomocy dzieciom i używania AED

^

First Aid at Work Instructor

^

Audytor wewnętrzny systemu zarządzania BHP wg PN-N 18001

^

Nauczyciel w zawodzie Technik BHP

Nie chcesz aby ominęła Cię premiera moich materiałów?

Tylko osoby w mojej bazie mailingowej informuję w pierwszej kolejności o materiałach, które tworzę i kiedy będą opublikowane. Chcesz otrzymywać takie info?